Vilniaus Šv. apaštalų Petro ir Povilo bažnyčios fasado remontas

Atgal

Projekto finansinė ataskaita:

241 346 €
400 000 €
60,34 %

atnaujinta 2022-11-08

Mieli Šv. apaštalų Petro ir Povilo bažnyčios parapijiečiai ir prietėliai,

Praėjo beveik metai nuo tada, kai paskelbėme lėšų rinkimą mūsų bažnyčios fasadui atnaujinti. Į šį prašymą atsiliepėte labai nuoširdžiai ir dosniai. Kaip parapijos klebonas esu Jums dėkingas ir žaviuosi Jūsų atsidavimu. Sunkiais pandemijos laikais ir po jų jau suaukojote daugiau nei du šimtus dvidešimt penkis tūkstančius eurų. Tai labai rimtas žingsnis įgyvendinant mūsų projektą.

Deja, iškilo naujų sunkumų, kuriuos veikiausiai numatėte ir Jūs. Po pandemijos atėjo infliacija, smarkiai išaugo medžiagų ir darbų kainos. Šią situaciją itin pablogino prieš Ukrainą vykdomas kraupus karas. Galiausiai, atlikus fasado konservavimo tyrimus, dar labiau išsiplėtė apimtys darbų, kuriuos neišvengiamai reikia atlikti, norint gauti galutinį Kultūros departamento pritarimą renovacijai.

Dabartinė išlaidų sąmata, kurią iš renovacijos įmonės gavau po perskaičiavimo atsižvelgiant į šias naujas aplinkybes, yra dvigubai didesnė už mūsų planuotą lėšų sumą, ji siekia 930 tūkstančius eurų.

Žinau, kad tai labai daug, bet kaip ir žadėjau, kreipiausi į įvairias institucijas ir mūsų draugai iš Lenkijos pažadėjo padengti didžiąją dalį darbams numatytų kaštų. Realiai turime surinkti tą pačią dalį, kokią planavome pradžioje.

Tikiu, kad susitelkus mums pavyks įgyvendinti savo planus ir prašau tolimesnės pagalbos ir aukų. Esu dėkingas už kiekvieną eurą, priartinantį mus prie laimingos darbų pabaigos.

Kiekvieną šeštadienį mūsų bažnyčioje meldžiamės už aukotojus, o savo asmeninėje maldoje kasdien patikiu Jus Dievui.

Esu Jums labai dėkingas ir iš visos širdies laiminu,

Kun. Wojciech Górlicki – klebonas.

Aukotojų vardus ir pavardes galite rasti >>> ČIA <<<

Norintiems padėti mūsų parapijos darbams:

Gavėjas:

Vilniaus Šv. Apaštalų Petro ir Povilo parapija

Sąskaitos nr.:

LT62 7300 0101 6788 1884

Kodas:

191309922

Adresas:

Antakalnio g. 1, LT-10312, Vilnius

Bankas:

Swedbank AB

SWIFT:

HABALT22

Gavėjas:

Vilniaus Šv. Apaštalų Petro ir Povilo parapija

Kodas:

191309922

El. paštas:

ppbaznycia@gmail.com