Pagalba Ukrainos žmonėms

Atgal

Vasario 27 d. visose Lietuvos bažnyčiose organizuojama rinkliava, kurios metu bus renkamos lėšos itin sunkioje padėtyje atsidūrusiai Ukrainai. Taip paliudysime savo brolišką solidarumą su karo veiksmų draskoma šalimi.
 
Vasario 24-osios rytą buvo atverstas naujas skausmingas istorijos puslapis – prieš Ukrainą pradėtas karas. Šiuo šaliai sunkiu metu Lietuvos Caritas yra kartu su savo kolegomis, Ukraina Caritas ir visais Ukrainos žmonėmis!
 
Lietuvos Caritas, Lietuvos Raudonasis Kryžius, „Maltiečiai“, „Maisto bankas“ ir Gelbėkite vaikus“ renka lėšas nuo karo Ukrainoje bėgantiems žmonėms. Jūsų aukos bus skiriamos humanitarinei pagalbai, pirmai psichosocialinei pagalbai ir pirmajai pagalbai teikti.
Čia: aukok.lt arba trumpuoju numeriu 1485 auka – 5 Eur
 
Jeigu norite padėti į Lietuvą atvykstantiems karo pabėgėliams – turite laisvą namą, butą ar kambarį, pildykite anketą ir suteikite laikinus namus nuo karo siaubo bėgantiems ukrainiečiams.
Čia: stipruskartu.lt
 
Jeigu norite prisidėti prie Caritas savanorių komandos – teikti tiesioginę ir netiesioginę pagalbą ukrainiečiams: registruojant žmones, rūšiuojant ir dalinant humanitarinius paketus, organizuojant užimtumo veiklas.
Čia: REGISTRACIJA
 
Jeigu norite skirti lėšų Ukrainoje nuo karo nukentėjusiems žmonėms, galite aukoti į specialią Lietuvos Caritas sąskaitą – visos gautos lėšos bus skirtos Ukrainos Caritui.
Čia:
Lietuvos Caritas
LT027300010137182270
AB bankas Swedbank
 
Visais klausimais galite kreiptis į „Lietuvos Caritas“ komunikacijos koordinatorę Aušrą Malinauskienę, tel. +370 674 66 049