Informacija dėl sielovados nuo 2021 m. kovo 25 d. iki balandžio 5 d.

Atgal

BAŽNYČIA ATIDARYTA:

 • Šiokiadieniais: 7.00-16.30 val.
 • Sekmadienį: 14.00-16.30 val.

KUNIGAI BUDI ZAKRISTIJOJE:

 • Šiokiadieniais: 7.00-9.00 ir 15.00-18.30 val.
 • Sekmadienį: 8.00-14.00 ir 16.30-18.30 val.

 

ŠV. MIŠIOS BUS AUKOJAMOS BE TIKINČIŲJŲ

Išlygos taikomos laidotuvių Šv. Mišioms, kurių metų galės dalyvauti tik mirusiojo artimiausios šeimos nariai.

(Kviečiame kartu jungtis maldoje per tiesioginė transliaciją mūsų puslapyje >>> TRANSLIACIJA GYVAI <<<)

 • Šiokiadieniais:

lietuvių k. – 18.00

lenkų k. – 17.00

 • Verbų sekmadienį:

lietuvių k. – 7.30, 10.00, 11.30, 18.00

lenkų k. – 8.30, 13.00, 17.00

 

 • Visos Šv. Mišios bus transliuojamos mūsų svetainėje >>> TRANSLIACIJA GYVAI <<<
 • Visus norinčius priimti Šv. Komuniją ar atlikti Išpažintį prašome kreiptis į kunigą jo budėjimo metu.
 • Bažnyčioje, išskyrus aukojamas Šv. Mišias, vyks Švč. Sakramento adoracija.
 • Šv. Mišios (nuo kovo 25 d. iki balandžio 5 d.) su užrašytomis Jūsų intencijomis bus aukojamos tą pačią dieną, tik pagal naują tvarkaraštį.
 • Norėdami užrašyti intenciją Šv. Mišioms, galite tai padaryti raštinėje, telefonu, el. paštu arba tiesiog mūsų puslapyje (žr. apačioje).

Telefonų galite kreiptis:

Nuo pirmadienio iki šeštadienio:

Sekmadienį:

el. paštas:ppbaznycia@gmail.com

 

Dalijamės Vilniaus arkivyskupo Gintaro Grušo žinia Vilniaus arkivyskupijos tikintiesiems dėl sielovados labiau pandemijos apimtų savivaldybių bažnyčiose.

Brangūs Vilniaus arkivyskupijos tikintieji, dėkoju Jums už buvimą aktyviais Bažnyčios nariais. Girdžiu ir suprantu jūsų skausmą dėl esamų ribojimų, ir kviečiu tą patiriamą skausmą aukoti Dievui už save, už visą pasaulį, o ypač už tuos, kurie serga ar gydo sergančiuosius.

Deja, COVID pandemijai vis labiau plintant, keliose Vilniaus arkivyskupijos savivaldybėse 14-os dienų sergamumas 100-ui tūkstančių gyventojų viršijo 500 naujų atvejų ribą. Nuo kovo 25 dienos, rytojaus, šv. Mišių šventimas su tikinčiaisiais pristabdomas šių savivaldybių bažnyčiose ir koplyčiose: Vilniaus miesto, Vilniaus r., Švenčionių r., Visagino sav. Taip pat Mišios su tikinčiaisiais laikinai nevyks Vilniaus arkivyskupijai priklausančiose Širvintų rajone esančiose Alionių bažnyčioje bei Bartkuškio ir Šiaulių koplyčiose. Šv. Mišios nedalyvaujant tikintiesiems šiose Vilniaus arkivyskupijos savivaldybėse vyks iki Velykų antrosios dienos (balandžio 5 d.) imtinai.

Ir man skaudu, kad didelė dalis mūsų vyskupijos tikinčiųjų vėl šv. Velykas turės švęsti ne su tikinčiųjų bendruomene. Kviečiu vis tiek neapleisti Mišių – junkimės į bendrą maldą  stebėdami transliacijas internetu, per televiziją ar klausydami radijo.

Labai prašau kiekvieną iš Jūsų – ateikite į savo parapijas privačiai maldai, atlikite išpažintį ar susitarkite dėl dvasinio pokalbio su kunigu, priimkite Švenčiausiąjį Sakramentą. Kunigai Jūsų laukia. Bažnyčios – atviros. Ateidami stenkimės išlaikyti atstumus, laikytis čiaudėjimo higienos, dažnai plauti rankas, dėvėti patalpose kaukes, o jei jaučiame bent menkiausius peršalimo simptomus – likime namie.

Turinčius galimybę kviečiu pasinaudoti valstybės siūlomais skiepais. Visomis vakcinomis nuo COVID galima skiepytis – jos neprieštarauja Bažnyčios mokymui. Skiepai yra vienas iš pandemijos valdymo būdų, o kartu ir geras darbas mūsų visuomenei ir šalia esantiems žmonėms, kurie negali skiepytis ar dar neatėjo jų eilė.

Dėkoju Jums už maldos bendrystę ir gailestingumo darbus, kuriuos darote vieni dėl kitų. Atsiminkime, kad mylintiems Dievą – viskas išeina į gera.

Tikslius laikus, kada klausoma išpažinčių, dalijama Komunija, transliuojamos Mišios, lauke šventinamos verbos ar laiminami velykiniai valgiai, prašome pasitikslinti bažnyčių tinklalapiuose, feisbuko puslapiuose ar skelbimų lentose.

Vilniaus arkivyskupijos informacija