Skelbimai 2019-01-06

Atgal

Po Trijų Karalių šventės liko pašventintos kreidos. Kas negalėjote jos paimti šiandien, galite tai padaryti visą šią savaitę, kreida padėta bažnyčios gale.

* 2019-06-18 – 2019-06-25 mūsų parapija rengia piligriminę kelionę į Fatimą (Portugalija). Daugiau informacijos rasite čia —>>>Piligriminė kelionė į Portugaliją 2019 – M – LT,<<<—

* Kaip ir pernai, pradedame sielovadinę vizitaciją. Kas norėtumėt pasikviesti kunigą, kad šis pašventintų jūsų namą ar butą, pabendrauti su kunigu savo aplinkoje, prašome zakristijoje užrašyti savo adresą ir jums patogų vizitacijos laiką.

* Primename, kad sekmadieniais automobilius visada galite parkuoti Paco g. 4 esančioje parkavimo aikštelėje. Vartai (už laidojimo biuro) atviri nuo 7.00 iki 15.00 val.

* Viešpats teatlygina Jums visiems už aukas ir visokeriopą pagalbą mūsų parapijai. Primename, kad mūsų parapiją galite paremti skirdami 2 procentus Jūsų sumokėto metinio pajamų mokesčio. Galite užpildyti –>>> atsisiųsti FR0512(3) forma 2 % <<<–  zakristijoje arba atsisiųsti iš mūsų interneto puslapio ir užpildytą formą atnešti į zakristiją, galite viską atlikti tiesiogiai portale www.vmi.lt/manovmi.