Parapijos skelbimai 2020-08-30

Atgal

* Nuo rugsėjo 1 iki 30 d. pradedame registruoti vaikus (nuo 3 klasės ir vyresnius), norinčius  2021 m. priimti Pirmąją šventąją Komuniją. Tėvai ar globėjai savo vaikus gali užrašyti zakristijoje arba mūsų parapijos tinklalapyje …Pirmosios Komunijos registracija 2021 m… Susitikimų su vaikais pradžia – spalio 4 d. 11.30 val. šventosiose Mišiose.

* Taip pat nuo rugsėjo 1 iki 30 d. pradedame registruoti jaunimą (nuo 9 klasės ir vyresnius), norintį 2021 m. priimti Sutvirtinimo sakramentą. Užsiregistruoti galite zakristijoje arba el. paštu ppbaznycia@gmail.com . Susitikimų su kandidatais pradžia – spalio 4 d. 18 val.  šventosiose Mišiose.

* Šią savaitę bus pirmasis mėnesio penktadienis ir pirmasis šeštadienis, tad šiomis dienomis po vakarinių šv. Mišių kviečiame į pamaldas Švenčiausiajai Jėzaus ir Dievo Motinos širdžiai.

* Kitą sekmadienį (rugsėjo 6 d.) po 11.30 val. šventųjų Mišių vyks Eucharistinė procesija.

* Mokslo ir studijų metų pradžios proga ateinantį sekmadienį visose šventosiose Mišiose mokiniams ir studentams melsime Šventosios Dvasios malonių.

* Primename, kad sekmadieniais ir per šventes automobilius visada galite parkuoti Paco g. 4 esančioje parkavimo aikštelėje. Vartai (už laidojimo biuro) į parkavimui skirtą kiemą atviri nuo 7.00 iki 19.00 val.  

* Viešpats telaimina ir teatlygina visiems geradariams už aukas ir įvairiopą pagalbą mūsų parapijai.