Piligriminė kelionė į Italiją (Roma – amžinasis miestas iš vidaus), 2023 m.

Atgal

2023 m. birželio 14-21 dienomis organizuojame piligriminė kelionė į Italiją (Roma – amžinasis miestas iš vidaus).

PROGRAMA

1 diena. Atvykę į Romą, važiuosite autobusu į viešbutį ir būsite apgyvendinti, laisvas laikas poilsiui. Vėliau susitikę su gidu būsite nuvežti į Trijų šaltinių abatiją (Abbazia delle Tre Fontane) – vietą, kurioje buvo nukankintas šv. Povilas, ir aplankysite Šv. Povilo bažnyčią už sienų (programa priklauso nuo laiko, kada atskrisite į Romą). Po ekskursijos grįšite į viešbutį. Vakarienė ir nakvynė.

2 diena. Pusryčiai. Visuomeniniu transportu važiuosite į Šv. Petro baziliką – ekskursija su gidu. Po jos turėsite laisvo laiko suvenyrams įsigyti, papietauti, pasimėgauti kava. Vyksite į aikštę Piazza Del Popolo ir joje esančią bažnyčią Santa Maria Del Popolo. Čia galėsite apžiūrėti Michelangelo Merisi-Caravaggio paveikslus, Bernardino di Betto-Pinturicchio freskas ir Giano Lorenzo Bernini skulptūras. Per Pincio kalvą pasieksite Ispaniškuosius laiptus (Scalina Spagna), garsųjį Trevi fontaną, Kvirinalį, Kvirinalio Šv. Andriejaus bažnyčią ir Respublikos aikštę su Diokletiano pirčių kompleksu. Po ekskursijos grįšite į viešbutį. Vakarienė ir nakvynė.

3 diena. Pusryčiai. Išnuomotu autobusu keliausite į Kastel Gandolfą. Tai vaizdingas miestas greta Romos, įsikūręs užgesusio Lacijaus ugnikalnio papėdėje. Aplankysite popiežiaus rūmus. Mūsų tautiečiui viešpataujant Petro soste, ši popiežiaus vasaros rezidencija tapo daugiau nei tik trumpalaike pontifiko poilsio vieta, bet tikra susitikimų su tikinčiaisiais, mokslo simpoziumų ir kūrybos oaze. Po ekskursijos grįšite į viešbutį. Vakarienė ir nakvynė.

4 diena. Pusryčiai. Laisva poilsio diena prie Tirėnų jūros. Grįžus į viešbutį – vakarienė ir nakvynė.

5 diena. Pusryčiai. Jūsų laukia ekskursija po Romą pėsčiomis su vietiniu gidu iš Šv. Ignoto bažnyčios ir pažintis su iliuzionizmu. Apžiūrėsite Panteoną, Navonos aikštę, turgaus aikštę Campo de Fiori ir žydų getą. Po ekskursijos grįšite į viešbutį. Vakarienė ir nakvynė.

6 diena. Pusryčiai. Šiandien turėsite galimybę išvysti Šv. Agnietės už sienų kompleksą, įsikūrusį gatvėje Via Nomentana, su šv. Konstancijos mauzoliejumi. Taip pat aplankysite Šv. Kryžiaus Jeruzalėje baziliką (Basilica di Santa Croce in Gerusalemme) ir pėsčiomis pasivaikščiosite nuo piramidės, per Aventino kalvą iki Didžiojo romėnų stadiono (Circus Maximus). Po ekskursijos grįšite į viešbutį. Vakarienė ir nakvynė.

7 diena. Pusryčiai. Paskutinę viešnagės dieną apžiūrėsite Koliziejaus apylinkes su Šv. Petro, surakinto grandinėmis, bažnyčia (San Pietro in Vincoli) ir garsiąją Michelangelo Mozės skulptūrą. Laisvas laikas paskutiniams pirkiniams ir individualiai pažinčiai su Roma. Vėliau grįšite į viešbutį. Vakarienė ir nakvynė.

8 diena. Pusryčiai. Išsiregistruosite iš viešbučio ir būsite nuvežti į oro uostą. Skrydis namo.

 

Kaina: 1100 eurų asmeniui (vienvietis kambarys papildomai 210 eurų)

  • – skrydis Vilnius–Roma–Vilnius su bagažu (40x30x20 ir 55x40x23) ir 20 kg registruotas bagažas;
  • – apgyvendinimas: 7 naktys, dalinis maitinimas viešbutyje „Ginevra“, Roma;
  • – transportas: autobusas + Romos metro;
  • – vietinis gidas;
  • – ausinės;
  • – bilietai į lankomus objektus;
  • – sveikatos ir nelaimingų atsitikimų draudimas.

Mokėjimai:

  • I dalys 400 eurų iki 2022-12-31
  • II dalys 400 eurų iki 2023-02-28
  • III dalys 300 eurų iki 2023-04-30

 

Sumokėti dalinį mokėjimą galima zakristijoje arba banko pavedimu. Rekvizitai pavedimui:

Gavėjas: Vilniaus Šv. Apaštalų Petro ir Povilo parapija

Sąskaitos Nr.:  LT79 7300 0100 0244 8078, Swedbank

Paskirtis: Piligriminė kelionė ROMA

 

—>>> ATSIŲSTI PILIGRIMINĖS KELIONĖS PROGRAMĄ <<<—

 

Norėdami sužinoti daugiau informacijos apie kelionę arba užsiregistruoti, kviečiame: