Skelbimai 2018-12-02

Atgal

 

 * Per adventą kviečiame visus (o ypač vaikus su žibintais) į rarotų šv. Mišias, jos vyksta nuo pirmadienio iki šeštadienio, 17 val. lenkų kalba ir 18 val. lietuvių kalba. Šv. Mišias pradedame procesija su žvakių žibintais.

* Gruodžio 7 d., penktadienį, po 18 val. šv. Mišių visus norinčius pasiklausyti muzikos kviečiame į Vilniaus B. Dvariono muzikos mokyklos moksleivių adventinį koncertą.

* Gruodžio 8 d., šeštadienį, švęsime Švč. Mergelės Marijos Nekaltąjį Prasidėjimą. Šv. Mišios mūsų bažnyčioje vyks:
       *  7.30, 10.00, 11.30, 18.00 – lietuvių k.;
       *  8.30, 13.00, 17.00 – lenkų k.

* Kaip ir pernai, norime jau per adventą pradėti sielovadinę vizitaciją. Kas norėtumėt pasikviesti kunigą, kad šis pašventintų jūsų namą ar butą, pabendrauti su kunigu savo aplinkoje, prašome zakristijoje užrašyti savo adresą ir jums patogų vizitacijos laiką.

* Prie išėjimo iš bažnyčios ar zakristijoje visą adventą galite įsigyti pašventintų kalėdaičių.

* Prie išėjimo iš bažnyčios galite palikti auką ir paimti CARITO žvakelę. Visos šios CARITUI surinktos aukos bus skirtos sunkiai sergančių vaikų hospiso statybai.

* Primename, kad sekmadieniais automobilius visada galite parkuoti Paco g. 4 esančioje parkavimo aikštelėje. Vartai (už laidojimo biuro) atviri nuo 7.00 iki 15.00 val.

* Viešpats teatlygina Jums visiems už aukas ir visokeriopą pagalbą mūsų parapijai. Primename, kad mūsų parapiją galite paremti skirdami 2 procentus Jūsų sumokėto metinio pajamų mokesčio. Galite užpildyti –>>> atsisiųsti FR0512(3) forma 2 % <<<–  zakristijoje arba atsisiųsti iš mūsų interneto puslapio ir užpildytą formą atnešti į zakristiją, galite viską atlikti tiesiogiai portale www.vmi.lt/manovmi.

 

 

*  Dėkojame visiems pakvietusiesiems kunigus kalėdoti. Kas dar norėtumėte tai padaryti, galite savo adresą ir Jums patogų vizitacijos laiką užrašyti zakristijoje.

*  Primename, kad sekmadieniais automobilius galite parkuoti Paco g. 4 esančioje parkavimo aikštelėje. Vartai (už laidojimo biuro) atviri nuo 7.00 iki 15.00 val.

*  Viešpats teatlygina visiems už aukas ir visokeriopą pagalbą mūsų parapijai. Primename, kad mūsų parapiją dar galite paremti skirdami 2 procentus Jūsų sumokėto metinio pajamų mokesčio (iki 2018 m. gegužės 1 d.). Galite užpildyti FR0512(3) formą zakristijoje arba atsisiųsti iš mūsų interneto puslapio ir užpildytą formą atnešti į zakristiją, galite viską atlikti tiesiogiai portale www.vmi.lt/manovmi.