Skelbimai 2018-09-02

Atgal

1. Rugsėjo 15 d., šeštadienį, kviečiame į Kryžiaus kelio pamaldas Vilniaus Kalvarijose. Pradžia – 9 val. nuo Gailestingosios Dievo Motinos stoties. Kryžiaus kelią melsimės lietuvių ir lenkų kalbomis. Po pamaldų bus aukojamos šv. Mišios.

2. Jau galima užrašyti vaikus (nuo trečios klasės ir vyresnius), 2019 metais norinčius priimti Pirmąją Komuniją. Susitikimai su vaikais prasidės spalį. Daugiau informacijos galima gauti zakristijoje.

3. Primename, kad į susitikimą su Popiežiumi Kaune išvykstame nuo bažnyčios rugsėjo 23 d. 3 val. nakties.

4. Primename, kad sekmadieniais automobilius visada galite parkuoti Paco g. 4 esančioje parkavimo aikštelėje. Vartai (už laidojimo biuro) atviri nuo 7.00 iki 15.00 val.

5. Viešpats teatlygina visiems už aukas ir visokeriopą pagalbą mūsų parapijai. Primename, kad mūsų parapiją dar galite paremti skirdami 2 procentus Jūsų sumokėto metinio pajamų mokesčio (iki 2018 m. gegužės 1 d.). Galite užpildyti FR0512(3) formą zakristijoje arba atsisiųsti iš mūsų interneto puslapio ir užpildytą formą atnešti į zakristiją, galite viską atlikti tiesiogiai portale www.vmi.lt/manovmi.