Skelbimai 2018-09-16

Atgal

1. Į susitikimą su Popiežiumi Pranciškumi  Kaune išvykstame nuo mūsų bažnyčios rugsėjo 23 d. 3 val. nakties.

* Kiekviename autobuse bus už grupę atsakingas asmuo, padėsiantis grupei pasiekti susitikimo vietą, o po šv. Mišių palydėsiantis atgal iki autobuso.

* Daugiau informacijos apie susitikimą ir šv. Mišias galima rasti rengėjų puslapyje www.popieziausvizitas.lt.

2. Kas neturi galimybės vykti į šv. Mišias Kaune, gali Popiežių pasveikinti rugsėjo 22 d. Vilniaus Katedros aikštėje. Aikštės gale, ties Gedimino prospektu, galima bus dalyvauti susitikime su Popiežiumi, net ir nesiregistravus iš anksto ir neturint spec. kvietimų-leidimų.

3. Penktadienį, rugsėjo 21 d., kviečiame į pasiruošimo susitikimui su Šventuoju Tėvu pamaldas:

* 16-17 val. vyks Švenčiausiojo Sakramento adoracija;
* 17 val. – šv. Mišios lenkų k.;
* 18 val. – šv. Mišios lietuvių k.;
* 19-21 val. – Švenčiausiojo Sakramento adoracija;
* Pamaldų metu bus galimybė atlikti šv. Išpažintį.

4. SEKMADIENIO, RUGSĖJO 23 D., PAMALDŲ TVARKA:

* 7.30 ir 18 val. – šv. Mišios lietuvių k.;
* 8.30 ir 17 val. – šv. Mišios lenkų k.
* Šeštadienį, rugsėjo 22 d., 17 ir 18 val. vyks sekmadienio išvakarių šv. Mišios.

5. Jau galima užrašyti vaikus (besimokančius trečioje klasėje ir vyresnius), 2019 metais norinčius priimti Pirmąją Komuniją. Susitikimai su vaikais prasidės spalį. Daugiau informacijos galima gauti zakristijoje.

6. Primename, kad sekmadieniais automobilius visada galite parkuoti Paco g. 4 esančioje parkavimo aikštelėje. Vartai (už laidojimo biuro) atviri nuo 7.00 iki 15.00 val.

7. Viešpats teatlygina Jums visiems už aukas ir visokeriopą pagalbą mūsų parapijai. Primename, kad mūsų parapiją dar galite paremti skirdami 2 procentus Jūsų sumokėto metinio pajamų mokesčio (iki 2018 m. gegužės 1 d.). Galite užpildyti FR0512(3) formą zakristijoje arba atsisiųsti iš mūsų interneto puslapio ir užpildytą formą atnešti į zakristiją, galite viską atlikti tiesiogiai portale www.vmi.lt/manovmi.