Parapijos skelbimai 2020-09-06

Atgal

* Antradienį (rugsėjo 8 d.) švęsime Švč. Mergelės Marijos Gimimo iškilmę. Šv. Mišios lietuvių kalba vyks 7.30, 10.00 ir 18.00 val., lenkų kalba – 8.30 ir 17.00 val.

* Iki rugsėjo 30 d. registruojame vaikus (nuo 3 klasės ir vyresnius), norinčius  2021 m. priimti Pirmąją šventąją Komuniją. Tėvai ar globėjai savo vaikus gali užrašyti zakristijoje arba mūsų parapijos tinklalapyje  …Pirmosios Komunijos registracija 2021 m… Susitikimų su vaikais pradžia – spalio 4 d. 11.30 val. šventosiose Mišiose.

* Iki rugsėjo 30 d. registruojame jaunimą (nuo 9 klasės ir vyresnius), norintį 2021 m. priimti Sutvirtinimo sakramentą. Galite užsiregistruoti zakristijoje arba el. paštu ppbaznycia@gmail.com . Susitikimų su kandidatais pradžia – spalio 4 d. 18.00 val. šventosiose Mišiose.

* Rugsėjo 13–14 d. sukanka 85-eri metai nuo Dievo Gailestingumo vainikėlio maldos šv. Faustinai padiktavimo. Vilniuje, rugsėjo 12–13 d., vyks Dievo Gailestingumo vainikėlio šventė. Šeštadienį, rugsėjo 12 d., organizuojamos ekskursijos ir susitikimai Šv. Faustinos namelyjepiligrimystės Gailestingumo keliu. Vakaro programoje „Perkeičiantis Gailestingumas“ bus kalbama apie Dievo Gailestingumo vainikėlio maldą, keičiančią daugelį mūsų gyvenimo sričių. Vakare dalyvaus ir apie Dievo Gailestingumo maldą kalbės Vilniaus arkivyskupas Gintaras Grušas; apie šią maldą ir Dievo Gailestingumą, kaip bendruomenės centrą, dalinsis ses. Teresė; rašytoja Indrė Valantinaitė dalinsis apie kūrybą ir maldą; psichologė Sigita Turskienė kalbės apie maldą šeimoje ir savanorių dirbančių su vaikais bendruomenėje. Kartu melsis Dievo Gailestingumo šventovės ansamblis.  

Sekmadienį, rugsėjo 13 d., iš Šv. Faustinos namelio Vilniuje transliuojama Gailestingumo vainikėlio malda: 14 val. italų kalba; 15 val. lietuvių kalba; 16 val. lenkų kalba; 17 val. anglų kalba.

* Rugsėjo 19 d. kviečiame parapijiečius ir prijaučiančiuosius jungtis į Kryžiaus kelią Vilniaus Kalvarijoje. Pradėsime 8.30 val. šventosiomis Mišiomis pirmojoje stotyje (viršutiniame kambaryje). Kryžiaus kelią lenkų kalba ves kun. Wojciechas Górlickis, lietuvių kalba – kun. Gabrielius Satkauskas.

* Primename, kad sekmadieniais ir per šventes automobilius visada galite parkuoti Paco g. 4 esančioje parkavimo aikštelėje. Vartai (už laidojimo biuro) į parkavimui skirtą kiemą atviri nuo 7.00 iki 19.00 val.  

* Viešpats telaimina ir teatlygina visiems geradariams už aukas ir įvairiopą pagalbą mūsų parapijai.